בלקן ביט בוקס, ברי סחרוף ונצ'י נצ'

26 יולי

בלקן ביט בוקס, ברי סחרוף ונצ'י נצ'
 / 3 מופעים בכרטיס אחד

בלקן ביט בוקס וברי סחרוף – ביחד ולחוד

נצ'י נצ'

במסגרת "לילות קיץ בצפון הנגב"

26.7 יום חמישי

פארק אשכול

כניסת קהל : 19:00

נצ'י נצ': 21:00
ברי סחרוף ו-בלקן ביט בוקס: 22:00


 

"לילות קיץ בצפון הנגב" חוזרים לפארק הבשור (אשכול). הפסקול של הקיץ הקרוב יהיה לוהט ומלא באסים מהדהדים. 
שמחים להציג את מופע הבכורה המשותף של בלקן ביט בוקס וברי סחרוף, והופעה של נצ'י נצ', בערב אחד מול אלפים בפארק.

בלקן ביט בוקס וברי סחרוף –  המופע המשותף, ביחד ולחוד

בלקן ביט בוקס וברי סחרוף, חיבור מוזיקלי שנשמע כל כך טבעי ומתבקש. 
הרצון לנגן יחד התבשל שנים על אש קטנה ובקיץ הקרוב תגיע נקודת הרתיחה בה ישלבו כוחות להופעה משותפת, והבכורה תתקיים על במת פארק הבשור (אשכול) במסגרת הפסטיבל.

את מפגש הפסגה המוזיקלי התחילו סחרוף ובלקן ביט בוקס בהקלטת "לובסטר" - סינגל חדש ומשותף שהלחינו למילים של גלעד כהנא. מכאן ימשיכו לשיתוף פעולה נדיר על הבמה, מופע משותף בו יופיע כל הרכב לחוד, ובשיאו יעלו יחד וירימו את הלילה בביצועים משותפים.

נצ'י נצ'  - שפל וגאות

יפתח את הערב אחד הראפרים העסוקים והמוערכים בישראל, שהוציא לאחרונה את אלבומו והרביעי, "שפל וגאות". האלבום סחף אחריו מדינה שלמה, עם הלהיטים "כל הזמן הזה", "כפרה שלי" ועוד. עם הוצאתו השלים נצ'י נצ' (רביד פלוטניק) את המהפך מאמן אנונימי הידוע רק למביני דבר שצמח מתוך השטח באינספור הופעות, לאחד מהקולות הצעירים המבטיחים והאהובים בארץ.

השילוב הייחודי שמביא פלוטניק  מוזיקה רגישה ועדינה לצד המנונים בועטים, והגישה האמתית והבלתי מתפשרת, הם שהפכו אותו לאחד האמנים הבולטים של השנה, שטיפס למקומות הראשונים באינספור מצעדים ואף זכה בפרס אקו"ם היוקרתי.

 

אירועי לילות קיץ בצפון הנגב בחסות משרד התיירות ורשות הטבע והגנים כחלק מסיוע לדרום. 
האירועים מופקים ע"י עמותת תיירות שקמה בשור הפועלת למען קידום התיירות לאזור צפון הנגב, בשיתוף עם אנשי חברת ההפקות InDgigs שעומדים מאחורי "פסטיבל אינדינגב", פסטיבל מוזיקה מהוותיקים בישראל שמפריח את הדממה בנגב הישראלי כבר 12 שנים עם מוזיקה מכל גווני האינדי המקומי. האירועים יתקיימו לאורך הקיץ הקרוב עם שני מופעי ענק של מוזיקה מקומית, ואירוע רגאיי בינלאומי. 

26.7  פארק הבשור (אשכול)

כניסת קהל החל מהשעה 19:00

תחילת המופע: 21:00


גרפיקה: אלעד אלהרר